середа, 19 лютого 2014 р.

Акція протесту в Згурівці: чиновники послухали людей та вирішили зробити по-своєму

Сьогодні о 9 ранку біля приміщення Згурівської РДА більше 50 активістів зібралися на мирну акція протесту. Мітингувальники вимагали вийти керівництво району для відповіді на конкретні питання, а також засудили дій силовиків та влади, які з учорашнього дня призвели до 26 смертей й більше тисячі поранень по всій країні.

За словами учасників акції, голова райдержадміністрації Наталія Кам'янецька вперше з'явилася перед мітингувальниками на своєму автомобілі, але виходити до людей не стала. Активістам довелося почекати, доки чиновниця вийде з підмогою - головою районної ради Сергієм Малим та заступником голови РДА - Сергієм Калініним.

Активісти одразу ж почали ставити гострі питання керівникам району. Їх цікавило: питання благоустрою Згурівки; чому занепадає музична школа, та куди поділися гроші на її реставрацію;  чому закриваються сільські школи та скорочують працівників ДЮСШ та інше.

Згадали люди й про те, що чиновники примушують бюджетників передплачувати державні газети. Зокрема, присутні люди похилого віку жалілися на те, що їх примушують виписувати газету "Пенсіонер" по одному екземпляру на члена сім'ї. Наталія Кам'янецька відповіла, що такого немає, проте додала: "Ми як бюджетнікі, була така розмова, що треба буть солідарними і підтримать". Крім того, люди відкрито нагадали чиновниці про скандальні земельні питання, до яких вона має відношення.

Серед присутніх була жінка, яка поскаржилася на голову РДА за нещодавне невмотивоване звільнення. Кам'янецька назвала таку заяву нісенітницею, та додала, що звільнила згурівчанку не вона, а районна рада. На це жінка відповіла, що має як доказ документ, що свідчить про звільнення за рекомендацією очільниці району.

Від голови районної ради Сергій Малий мітингувальники вимагали зібрати сьогодні позачергову сесію районної ради за участю громади для того, щоб розглянути нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні та висловити позицію району. На такі заяви Малий спочатку відповідав грубістю, але все ж погодився виконати вимогу людей. Втім сказав, що сесію можливо провести тільки завтра на 11 годину. Відомо, що депутатів запросили, а потім повторно передзвонили та сказали, що сесії не буде.

Повідомляють, в той час, як активісти виконували державний гімн України, чиновники не долучилися до громади. Понад те, вони почали перебивати спів людей своїми розмовами. Після словесних перепалок, Кам'янецька, Малий та Калінін пішли назад до своїх кабінетів під крики "ганьба" та "банду геть".


Фотозвіт Сергія Панасюка.
1 коментар:

  1. Після нашої "виховної роботи", яму, через яку Перескакувала пані Кам"янецька,як виходила до мітингувальників,сьогодні латають ложкою асфальту і всіма працівниками дорожної служби

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.