субота, 22 лютого 2014 р.

У Згурівці вшанували загиблих Героїв Майдану

Сьогодні в Згурівці біля пам'ятника жертвам голодомору та політичних репресій відбувся
молебень за патріотами, які загинули після 18 лютого в наслідок злочинної діяльності режиму Януковича проти народу України. На панахиді були присутні близько двохсот згурівчан. Під час молебня було поіменно відспівано всіх 76 загиблих героїв Майдану.

На початку заходу виступив Петро Котенко, який разом з трьома іншими згурівчанами боронили Майдан у найскладніші хвилини протистояння. Володимир Йосипок та Петро Васильович повернулися в Згурівку лише вчора ввечері, коли на вулицях столиці припинився вогонь по мирних людях, а силовиків почали масово вивозити за межі міста. Під час заходу виступали й інші згурівчани, читалися патріотичні вірші.

Після панахиди громада рушила ходою до райвідділку міліції, де вимагали на побачення з головними правоохоронцями. Люди вимагали відставки начальника райвідділку, начальника ДАІ та відділу по боротьбі з економічною злочинністю. До людей вийшов заступник начальника міліції та пояснив, що керівництва немає. Громада передала вимоги з тим, щоб до ранку вівторка головні міліціянти пред'явили людям копії рапортів та заяв про звільнення. 

Крім того, люди зайняли колишній офіс партії регіонів за адресою вул. Українська, 1, в якому було організовано штаб Громадського активу Згурівщини. Там розпочався щоденний прийом продуктів, речей та іншої матеріальної допомоги для активістів Майдану. Небайдужих патріотів закликають допомогти хто чим може сучасним Героям України. За детальною інформацією слід звертатися за тел.: 5-03-99.

Були присутні на молебні й колишні депутати-регіонали, які до цього проігнорували вже дві панахиди за невиино вбитими на Майдані. Сайт Згурівської РДА мовчить, очевидно, що на думку чиновників, після вчорашньої сесії в районі нічого не відбулося.

На сьогоднішній день на Майдані Незалежності цілодобово перебувають ще два згурівчанина - Олександр Заряда та Андрій Бриль. Вони у перших лавах боронять барикади ще з грудня 2013 року.

Фотозвіт Аліма Кващука.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.