четвер, 13 лютого 2014 р.

Згурівські регіонали відмовилися скасувати свою Заяву проти Євромайдану

Голова районної ради Малий Сергій
фото з сайту Згурівської РДА

Сьогодні на 37 позачерговій сесії Згурівської районної ради депутати від партії регіонів не підтримали пропозицію скасувати свою "славнозвісну" Заяву щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Таку пропозицію вніс голова постійної комісії з питань дотримання законності та правопорядку Юрій Палівода. Депутат аргументував її тим, що відповідна Заява є політичним документом, тому порушує законодавсто України, зокрема, ЗУ "Про місцеве самоврядування", ЗУ "Про державну службу" та ст. 119 Конституції України.

За пропозицію скасувати Заяву проголосувало 3 опозиційні депутати, 1 утримався, депутати від партії регіонів голосували проти, або ж взагалі проігнорували голосування. За словами деяких регіоналів, така Заява відповідає позиції більшості згурівчан.

Нагадуємо, що 23 січня депутати від партії регіонів Згурівської районної ради Заявою фракції "Стабільність і розвиток" офіційно засудили Євромайдан та підтримали президента Януковича та будь-які дії уряду в тій ситуації, що нині склалася в Україні. Пізніше заяву було опубліковано на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Відомо, що дії уряду та силових структур призвели до загибелі чотирьох активістів Майдану, сотень каліцтв та ув'язнень. Тяжких травм та переслідувань зазнали й журналісти та медики, в яких з 19 січня цілеспрямовано стріляли спецпризначенці на столичній вул. Грушевського та били на вул. Банковій 1 грудня. Серед постаждалих журналістів є іноземні. До цього часу за такі дії правоохоронців нікого не було покарано.

Крім того, від початку мирної акції на Майдані Незалежності зникли безвісти щонайменще 30 людей. Особливу увагу світової спільноти привернули факти викрадення та катування активістів. Так, координатора Автомайдану Дмитра Булатова викрали невідомі та катували майже тиждень, відрізаючи частини тіла та розпинаючи на хресті. За словами Булатова, викрадачі мали яскраво виражений російський акцент та дуже цікавилися хто спонсорує Автомайдан.

Інший випадок - жорстоке побиття журналістки Тетяни Чорновол прокуратура кваліфікувала, як хуліганство. За версією слідчих, Чорновол побили за те, що вона підрізала дорогий автомобіль Porshe на дорозі. Трьох підозрюваних у цій справі суд нещодавно просто відпустив додому.

На позачерговій сесії районної ради також розглядалося питання фінансування районної ради, звіт про виконання районно бюджету на 2013 рік, та вносилися зміни до кошторису на цей рік. Так, змінами було зменшено видатки на культуру в розмірі 100 000 грн. та збільшено видатки на освіту в розмірі 71 600 грн. Відомо, що на бібліотеках у нинішньому році планують зекономити 29 000 грн., на "музичній школі " - 40 000 грн. Чекають недофінансування й на музеї та будинки культури (10 000 грн. та 21 000 грн. відповідно).

На наступній сесії районної ради буде заслухано детальний звіт начальника відділу фінансів райдержадміністрації стосовно того, на чому саме планують економити чиновники в секторі культури, національностей та релігій.

Заява регіоналів на сайті РДА.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.