середа, 12 лютого 2014 р.

Аномальне тепло протримається як мінімум до весни

До кінця лютого в Згурівці та регіоні, за даними синоптиків, збережеться тепла погода без істотних змін з температурою вищою за норму та опадами у вигляді дощу.

За словами кліматолога Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Віри Балабух, аномально теплий і мокрий початок лютого пов'язаний з приходом в Україну циклону, який раніше знаходився над Атлантикою.

Не зважаючи на це, директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда повідомив, що про суттєві зміни погодних умов можна буде говорити в середині наступного тижня. Тоді за його словами в Україну переміститься досить інтенсивний циклон із Балканського півострова, який принесе опади у вигляді снігу й мокрого снігу та певне зниження температури повітря.

Так, за даними сайту Gismeteo.UA, до 20 лютого в Згурівці протримається денна температура від 4 до 7 градусів вище нуля, а в ночі температура повітря буде становити від 0 до 2 градусів тепла. З 20 лютого нічна температура знизиться до 4 градусів морозу, а вдень повітря прогріватиметься до 1-5 градусів вище нуля.

Таке похолодяння протримається всього 3 дні, а з 23 лютого знову суттєво потеплішає аж до 4-12 градусів тепла вдень. Приблизно такою погода в Згурівці буде щонайменше до початку березня. Вночі мінімальна температура буде становити 1 градус морозу. Приблизно такі ж сами прогнози погоди в Згурівці надає сайт sinoptik.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.