субота, 1 лютого 2014 р.

Суд вирішив не поспішати з рішенням щодо Лусти

Згурівський районний суд 31 січня при розгляді справи про адміністративне правопорушення Лусти Олексія постановив перенести засідання на 10 днів. Луста обвинувачується в тому, що 29 грудня не зупинився на вимогу інспектора ДАІ, рухаючись у потоці автомобілів на вул. Богатирській в Києві.

Нагадуємо, що в той день був масштабний автопробіг до резиденції Президента України в с. Нові Петрівці, що знаходиться на трасі Київ-Вишгород. Водії, які рухалися у тому напрямку, за словами департаменту ДАІ МВС, масово вчиняли правопорушення, не зупиняючись на вимогу ДАІ, за результатами чого було складено декілька сотень ідентичних рапортів. Через це державтоінспекція тимчасово вилучала водійські посвідчення і направляла матеріали справ до суду для встановлення міри покарання порушникам. Попав до цього списку й згурівчанин.

Під час засідання було заслухано двох свідків, які були в той день в одному автомобілі з водієм. Вони підтвердили, що жоден працівник ДАІ не зупиняв автомобіль Лусти у зазначений час "правопорушення". Цей факт також підтвердив запис відеореєстратора, який фіксував увесь час поїздки 29 грудня 2013 року.

Відомо, що це було вже друге засідання Згурівського районного суду в цій справі. Перше відбулося 21 січня. Тоді суддя Денисенко Н.О. відхилила клопотання про затребування доказів адміністративного правопорушення від інспектора ДАІ, який складав рапорт та клопотання про заслуховування свідків. Суддя також задовільнила клопотання про виклик до суду інспектора ДАІ, який склав протокол про адміністративне правопорушення та перенесла засідання на 10 днів.

Натомість інспектор 31 січня на суд не з'явився, через що суд вирішив запросити його знову та повторно перенести засідання на 10 лютого. Зал судових засідань був заповнений небайдужими згурівчанами, які прийшли підтримати земляка. Прийшли на засідання й депутати опозиційних сил Згурівської районної ради. Крім того, під час другого засідання інтереси Лусти представляв київський юрист.

Саме засідання було заплановано на 9:30, але розпочалося майже через годину. Очевидці повідомляють, що під час засідання судді увесь час підносили якісь аркуші, а також вона виходила аби здійснити телефонний дзвінок.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.