понеділок, 10 лютого 2014 р.

Сьогодні третє засідання райсуду в справі згурівського активіста

Сьогодні о 14:30 Згурівський районний суд буде втретє розгядати справу про адміністративне правопорушення Лусти Олексія. Він обвинувачується в тому, що 29 грудня не зупинився на вимогу інспектора ДАІ, рухаючись у потоці автомобілів на вул. Богатирській в Києві. На двох попередніх засіданнях суд не квапився з рішеннями на переносив слухання.

Так, під час першого засідання, яке відбулося 21 січня суддя Денисенко Н.О. відхилила клопотання про затребування доказів адміністративного правопорушення від інспектора ДАІ, який складав рапорт та клопотання про заслуховування свідків. Суддя також задовільнила клопотання про виклик до суду інспектора ДАІ, який склав протокол про адміністративне правопорушення та перенесла засідання на 10 днів.

Натомість інспектор на повторне засідання 31 січня не з'явився, через що суд вирішив запросити його знову та повторно перенести засідання на 10 лютого. Зал судових засідань був заповнений небайдужими згурівчанами, які прийшли підтримати земляка. Прийшли на засідання й депутати опозиційних сил Згурівської районної ради. Крім того, під час другого засідання інтереси Лусти представляв київський юрист.

Під час другого засідання було заслухано двох свідків, які були в той день в одному автомобілі з водієм. Вони підтвердили, що жоден працівник ДАІ не зупиняв автомобіль Лусти у зазначений час "правопорушення". Цей факт також підтвердив запис відеореєстратора, який фіксував увесь час поїздки 29 грудня 2013 року.

Нагадуємо, що в той день був масштабний автопробіг до резиденції Президента України в с. Нові Петрівці, що знаходиться на трасі Київ-Вишгород. Водії, які рухалися у тому напрямку, за словами департаменту ДАІ МВС, масово вчиняли правопорушення, не зупиняючись на вимогу ДАІ, за результатами чого було складено декілька сотень ідентичних рапортів. Через це державтоінспекція тимчасово вилучала водійські посвідчення і направляла матеріали справ до суду для встановлення міри покарання порушникам. Попав до цього списку й згурівчанин.

Активісти закликають згурівчан прийти до залу судових засідань та підтримати земляка.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.