понеділок, 27 січня 2014 р.

Як стати автором Згурівської Правди

Стати автором проекту громадської журналістики "Згурівська Правда" дуже просто! Для цього потрібно:

Без чого ну ніяк:


  1. Мати доступ до мережі Інтернет. Судячи з усього він у Вас є! :) Тож поїхали далі!
  2. Мати бажання ділитися важливою, актуальною та навіть гарячою інформацією із земляками та користувачами глобальної мережі. Є таке бажання? Не вмієте гарно писати, обробляти фото і т.д.? Не біда, наша команда допоможе, підтримає та навчить!
  3. Якщо все ок і Ви готові час від часу брати участь у цьому важливому громадському проекті - потрібно пройти декілька простих кроків (звичайно ж із підказками).


Отже наступні кроки:

  • Потрібно бути зареєструваним у системі Google. Якщо у вас є пошта Gmail, Ви зареєстровані в соціальній мережі GOOGLE+, раніше завантажували відео на YouTube чи фото через програму Picasa, або ж користувалися іншими сервісами компанії Google -  Вам впринцмпі можна переходити до наступного кроку! :) Якщо Ви ще не користуєтесь цими корисними безкоштовними сервісами - зареєструватися можна всього за хвилину. Для цього ми також підготували ІНСТРУКЦІЮ.
  • Необхідно заповнити у електронному режимі облікову картку автора сайту "Згурівська Правда". Для цього не потрібно кудись йти, щось підправляти поштою. Достатньо натиснути на виділений текст >> облікова формазаповнити необхідні поля та натиснути знизу кнопочну "Відправити".
  • Після розгляду запиту Адміністратором на вашу електронну адресу надійде запрошення. Воно дійсне протягом місяця. Потрібно натиснути на кнопку "Прийняти запрошення"

  • Після чого відкриється наступна сторінка, натискаємо знову "Принять приглашение"

  • От власне і все - Ви автор Згурівської Правди. Писати і публікувати також дуже просто, для цього ми також підготували інструкцію "Як писати на Згурівській Правді". Вона буде оновлюватися.

Отже вперед! Разом ми неодмінно зробимо Згурівку та район кращими, а наших земляків поінформованими про важливі події!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.