понеділок, 27 січня 2014 р.

Як писати на Згурівській Правді

Отже за допомогою  ІНСТРУКЦІЇ  Ви пройшли всі кроки реєстрації у якості автора сайту "Згурівська Правда" і вже готові писати. Тут також все дуже просто! Але для першого разу радимо скористатися такою малесенькою інструкцією:  • Після того, як Ви підтвердили запрошення стати автором Згурівської Правди і зайшли в систему Google, Ваш особистий кабінет виглядає так, як на зображенні знизу. Для того, щоб розпочати написання матеріалу достатньо натиснути на кнопочку з олівцем (вказано стрілкою). Крім того, Ви також можете зайти в сам редакторський розділ сайту "Згурівська Правда" натиснувши на одноіменне посилання зліва від стрілочки. 
  • Сам редакторський розділ виглядає так. Тут також є кнопка "Створити нове повідомлення" (вказано стрілкою). Знизу Ви бачите статті, які було опубліковано Вами та іншими авторами. Свої статті Ви можете редарувати, а інші переглядати.  • Вікно сторення нового повідомлення виглядає так. Тут все просто: у верхньому полі заголовок, у нижньому сам текст матеріалу. Між ними панель інструментів, за допомогою яких Ви можете змінювати шрифт, вставляти зображення, відео і т.д.. Все дуже просто і нагадує спрощений варіант програми Microsoft Word. Справа ми маємо панель керування вказати ярлики через кому - ключові слова та словосполучення статті.


  •  Після того, як матеріал вже готовий до публікації та вичитаний - натискаємо на кнопку "Публікація" або "Оновити", якщо Ви повторно редагуєте  вже опублікований матеріал.
  • Після опублікування матеріал на сайті виглядатиме так:


Нічого складного, правда ж? Тоді до роботи - пробуємо, пишемо, ділимося готовими матеріалами аби їх побачило якомога більше згурівчан і звичайно ж запрошуємо до авторства друзів, рідних, знайомих! І да, тримаймося разом!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.