неділя, 26 січня 2014 р.

Молебень у Згурівці за вбитими та закатованими активістами Майдану

25 січня в Згурівці біля пам'ятника жертв голодомору та політичних репресій відбувся молебень за невинно вбитими та закатованими активістами Майдану - Сергієм Нігояном, Юрієм Вербицьким та Михайлом Жизнєвським.

Згурівчани нічого не побоялися та вийшли помолитися за сучасних Героїв України, які поклали свої життя за свободу всього народу. Це вкотре доводить те, що згурівська громада відкрито виступає за Євромайдан та зміни в країні, а також засуджує застосування сили з боку влади. У той же час, депутати від партії регіонів Згурівської районної ради, які обиралися аби представляти інтереси людей, 23 січня заявою фракції «Стабільність і розвиток» офіційно підтримали президента Януковича та будь-які дії уряду в ситуації, що склалася.

Молебень відбувся без інцидентів, без присутності міліції, представників провладної партії та очільників району. Далі фото та відео без коментарів.

Виконання Гімну України - відео Аліма Кващука.

video

Фото Євгена ЧубукаФото Аліма Кващука
Фото Сергія Панасюка

Дякую за увагу! Матеріал буде оновлюватися, тому запрошую ще! Наразі збираю знімки інших фотографів. Тримаймося разом і слава Україні!

Джерела: http://4ubuk.blogspot.com/2014/01/250114.html

Євген Чубук

Немає коментарів:

Дописати коментар


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.